1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Demet Akalın Çağrısıyla, Türkiye'deki Bütün Kuran Kurslarında Alişan Kardeşi Selçuk Tektaş İçin Dua Etmeye Başladılar! “Dua Ordusu oluştu…”
Demet Akalın Çağrısıyla, Türkiye'deki Bütün Kuran Kurslarında Alişan Kardeşi Selçuk Tektaş İçin Dua Etmeye Başladılar! “Dua Ordusu oluştu…”

Demet Akalın Çağrısıyla, Türkiye'deki Bütün Kuran Kurslarında Alişan Kardeşi Selçuk Tektaş İçin Dua Etmeye Başladılar! “Dua Ordusu oluştu…”

Demet Akalın, Selçuk Tektaş’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek, “Artık yerine getirmemiz gerekli olan tek şey dua etmek” dedi. Türkiye’deki tüm Kuran Kurslarından dua istediğini dile getiren Demet Akalın’ın bu çağrısına ülkedeki dua ordusundan yanıtlar gelmeye başladı. Herkes dua etmeye başladı.

A+A-

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu ciddiyetini korurken, ailenin dostu Demet Akalın’dan Türkiye’deki tüm Kuran Kurslarına “dua edelim” çağrısı geldi. Alişan’ın eşi Buse Varol da hayat arkadaşıyla beraber türbeye giderek dua etmeye başladı. Türkiye’nin dört bir yanında Kuran Kurslarında Alişan’ın kardeşi için dua ediliyor! Neler oluyor?

Demet Akalın, Selçuk Tektaş’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek, “Artık yerine getirmemiz gerekli olan tek şey dua etmek” dedi. Türkiye’deki tüm Kuran Kurslarından dua istediğini dile getiren Demet Akalın’ın bu çağrısına ülkedeki dua ordusundan yanıtlar gelmeye başladı. Herkes dua etmeye başladı.

Türkiye bir taraftan ağlıyor, bir taraftan dua ediyor. Herkes tek yürek oldu! Alişan’ın eşi ise…

Buse Varol da dün soluğu Hz. Yuşa Türbesi’nde aldı. Mucizeleriyle bilinen Peygamber Hz. Yuşa’ya eşi Alişan ile beraber giden ünlü oyuncu, gece boyu dua etti. Sosyal medya hesaplarından türbe resimleri paylaşan Buse Varol dua istedi. Sosyal medyada yüz binlerce kişi ayağa kalkarken, herkes Selçuk Tektaş’ın bu savaşı kazanmasını istiyor ama işler hiç de beklendiği gibi gitmiyor. Hala yoğun bakımda olan Selçuk Tektaş’ın son durumu...

Selçuk Tektaş hastane odasında ve kimse onun bir şey yapamıyor. Maddiyat artık devre dışı kaldı. Türkiye’nin en zengin sanatçılarından Alişan varını yoğunu, bütün gücünü kardeşini kurtarmak için harcıyor. “Paraysa para” diyen Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş için Türkiye’nin en önemli doktorları seferber oldu ancak bu yetmiyor.

Maddiyatın devre dışı, paranın geçmediği bu dünyada artık yalnızca dua geçiyor! İşte o yüzden şimdi herkes, ellerini semaya kaldırdı, Allah’a yalvarıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.