1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Domino Falı Nedir, Domino Falı Nasıl Bakılır? Ücretsiz Fal Yorumu…
Domino Falı Nedir, Domino Falı Nasıl Bakılır? Ücretsiz Fal Yorumu…

Domino Falı Nedir, Domino Falı Nasıl Bakılır? Ücretsiz Fal Yorumu…

Domino falı herkesin yapabileceği bir oyun ve fal yöntemi olarak bilinmektedir. Bu falı bakabilmek için domino takımı gerekmektedir. İşte domino falının püf noktaları…

A+A-

Normal bir domino takımı alınır ve taşları çıkartılır. Domino taşlarının noktalı olan yüzlerinin alt tarafa gelecek şekilde dizilmesi sağlanır. Seçilen taşın hangi taşı olduğu bilinmez. Domino taşları el yardımı ile karıştırılır. Karıştırıldıktan sonra dizilebilir veya güzel bir görünüş oluşturabilir. Bu işler tamamlandıktan sonra domino taşı falının bakılma işlemine geçilir.

Domino falı nasıl bakılır sorusuna gelince; önce niyet belirlenmesi yapılır ve fala başlamadan önce niyetinizi içinizden söylemeniz gerekir. Ardından fal için hazırlanan kapalı taşların kendimiz için seçmiş olduğunuz taş alınır. Daha sonra seçilen taş fal baktıran kişinin önüne getirilir ve açılır. Çıkan taşa göre geleneksel olarak domino falındaki taşlara verilen yorumlar arasından bu taşla ilgili niyetinizin ilişkisine bakılarak yorum yapılması sağlanır. Böylece domino falı hemen bitmez ve domino falında 3 adet taşı çekilmesi sağlanır.

3 taşın yorumuyla ana yorum yapılır. 2 domino taşınız açılıp yorumlandıktan sonra bir iki dakika beklenir. İki taşı çekmek için karar vermeniz sağlanır. İkinci taşı seçmeden yapmanız gereken bir işlem vardır ve her taş çekilmesinde domino taşlarının karıştırılması gerekir.

Taşınıza karar verdikten sonra taşı çekip önünüze alın. Daha sonra taşı açın. Eğer, ikinci taşınız geçen sefer de ki taş ile aynı ise yeniden yorumlamasını yapmaya gerek olmaz. Çünkü bu geçen taş için yaptığınız yorumu tam anlamıyla onaylar ve sonucu kesinleştirir. Fakat geçen seferde taştan farklı bir taş çekerseniz niyetiniz de iki taşın ilişkisi yorumlanır. Daha sonra işlem bittikten sonra son domino taşı seçilir. Daha bu taşa yoğunlaşarak alıp tekrar önünüze koymanızı alınır. Bu işlemlerden sonra biraz beklenir ve taşı çektiğinizde taşın yorumu yapılır.

İki taş aynı gelmesi durumunda bu durumda gerçekten yorumlama işleminde sıkıntı yaşanabilir. Her seçtiğiniz taşın yorumu ayrı bir yerde birleştirilir. Niyetiniz ile ilişkisi yorumlanır. Daha sonra 3 taşın yorumu birleştirilerek falın yorumu bitirilebilir. Domino falı yorumlaması yapıldıktan sonra 1 yıl boyunca yeni bir domino falı baktırmak yanlış olur. Çünkü yeni bir domino falı baktırdığınız da veya bakmamız için fallarınızın karışmasının uğursuzluk getireceği düşünülür.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.