1. HABERLER

  2. KREDİ

  3. Ziraat Bankası Asgari Ücretli ve Emekli Vatandaşlarımıza Muhteşem Müjdeyi Verdi!
Ziraat Bankası Asgari Ücretli ve Emekli Vatandaşlarımıza Muhteşem Müjdeyi Verdi!

Ziraat Bankası Asgari Ücretli ve Emekli Vatandaşlarımıza Muhteşem Müjdeyi Verdi!

Ziraat bankası son yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek, asgari ücretle çalışan ve emekli olan yurttaşlarımıza destek vereceğini açıkladı.

A+A-

Ziraat bankası son yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek, asgari ücretle çalışan ve emekli olan yurttaşlarımıza destek vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası Asgari Ücret ve Emekli Vatandaşlarımız İçin Müjdeyi Verdi! Ziraat bankası son yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek, asgari ücretle çalışan ve emekli olan yurttaşlarımıza destek vereceğini duyurdu.

Devlet bankalarımızdan bir tanesi olan Ziraat Bankası sürekli olarak yapmış olduğu kampanyalar ile güncel olarak fotoğrafı web sitesinde faiz oranlarını yayınlamakta. Ziraat Bankası bu yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekleyerek ihtiyaç sahibi, asgari ücret ve emekli olan yurttaşlarımıza özellikle yüksek limitle kredi onayları vereceğinin duyurusunu geride bıraktığımız günlerde yaptı.

Eğer asgari ücretle çalışıyorsanız ya da emekliyseniz, acil paraya da ihtiyacınız varsa Ziraat Bankası üstünden yapılacak olan bu desteğe müracaatta bulunabilir kredi onayınızı alarak onaylanan tutarda paranızı hesabınıza yatırıp acil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Ziraat Bankası özellikle düşük faizle krediler veren bankaların başında gelmektedir. Kredi alan vatandaşlarımız da özellikle Ziraat Bankası üstünden kredi ihtiyacını gidermek istemektedir. Ziraat Bankası özellikle asgari ücret ile çalışan ya da emekli olan yurttaşlara güncel kampanya yapıp düşük faiz oranları ile işlem yapmaktadır.

Ziraat bankası bu krediyi tüketici ürün paketi adı altında vermektedir. Minimum 3 ay vadeye kadar kredi verirken 36 ay vade ile işlem yapabilir. Bu bankadan maaş alan yurttaşlarımıza 1,51 faiz oranından işlem gerçekleştirilirken bankadan maaş almayan yurttaşlara ise 1,55 üstünden faiz uygulanarak 100.000 TL’ye kadar kredi alabilecekler.

Emekli olan vatandaşlarımız yüksek limitli ihtiyaç kredisine ihtiyaç duyarlarsa kredi notu düşük olsa da ya da kredi onayı çıkmasa da maaşlarını Ziraat Bankasından almaları durumunda kredi onayı alabileceklerdir. Emekli vatandaşlarımız başka bankalardan maaşlarını alıyorlarsa en yakı Ziraat Bankası şubesine giderek maaş taşımasıyla kredi müracaatsu yapıp nakit ihtiyaç kredi ödemelerini alabilirler.

Asgari ücretle çalışan vatandaşlarımız ise Ziraat Bankasından kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek müracaat formu doldurabilirler dilerlerse Ziraat Bankasının fotoğrafı internet sitelerinden de müracaatlarını gerçekleştirebilirler.

Ziraat bankası asgari ücretle çalışan vatandaşlarımız için kredi notu 1.100 ya da üstünde olması halinde onay vereceğini açıkladı. Bu kredi notundan düşük olan vatandaşlarımız ise Ziraat Bankasından maaş almaları durumunda işlem yapabileceklerdir. Sigortalı çalışan vatandaşlarımız için en az 6 ay sigorta primlerinin yatmış olması gerekiyor. Ancak bu koşulda kredi kullanabileceklerdir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.