1. HABERLER

  2. KREDİ

  3. Bankalara Kredi, Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Bankalar Çıldırdı! 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriliyor...
Bankalara Kredi, Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Bankalar Çıldırdı! 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriliyor...

Bankalara Kredi, Kredi Kartı Borcu Olanlar Dikkat! Bankalar Çıldırdı! 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi Veriliyor...

10.000-20.000-50.000 TL kredi alıp borçlarınızı anında kapatın! Bankada borcu olan vatandaşlar için kredi olanakları peş peşe açıklandı! Birden fazla kredi kartı bulunanlara TEB, Garanti, Akbank, Finansbank tarafından borç kapatma kredisi müjdesi geldi.

A+A-

10.000-20.000-50.000 TL kredi alıp borçlarınızı anında kapatın! Bankada borcu olan vatandaşlar için kredi olanakları peş peşe açıklandı! Birden fazla kredi kartı bulunanlara TEB, Garanti, Akbank, Finansbank tarafından borç kapatma kredisi müjdesi geldi. Muhtelif bankalar tarafından sağlanan bu kredi sayesinde vatandaşlar borçlarını tek bir ödeme altında toplayacak ve aylık ödeme imkanıyla borçlarını silebilme olanağına sahip olacak. Kredi kartı kullanım oranlarının çok yükselmesinin ardından kişilerin borçları da yükseldi. Peki, hangi banka borç kapatma kredisi veriyor? Hangi banka kredi kartı borçlarını taksite bölerek ödeme ihtimali sağlıyor? İşte Finansbank, TEB, Garanti, Akbank, borç kapatma kredisi...

Bankada borcu olan vatandaşlar için kredi olanakları peş peşe açıklandı! Birden fazla kredi kartı bulunanlara TEB, Garanti, Akbank, Finansbank tarafından borç kapatma kredisi müjdesi geldi. Muhtelif bankalar tarafından sağlanan bu kredi sayesinde vatandaşlar borçlarını tek bir ödeme altında toplayacak ve aylık ödeme imkanıyla borçlarını silebilme olanağına sahip olacak. Kredi kartı kullanım oranlarının çok yükselmesinin ardından kişilerin borçları da yükseldi. Peki, hangi banka borç kapatma kredisi veriyor? Hangi banka kredi kartı borçlarını taksite bölerek ödeme ihtimali sağlıyor? İşte Finansbank, TEB, Garanti, Akbank, borç kapatma kredisi...

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank bu tür durumda olan müşterilerine borç transfer kredisi imkanı sağlıyor. Banka özellikle birden fazla kredi kartı kullanan, borcunu ödemeyen, borçlarını dönüşümlü olarak kapatmaya çalışan müşterilerine 20.000 TL kredi olanağı sunuyor. Bankanın sunduğu bu kredi olanağında, müşterilerin tüm kredi kartı borçları kredi kapsamında kapatılıyor.

İNG Borç Kapatma Kredisi

İNG Bank müşterilerine borç kapatma kredisi kullanımlarında yüzde 1.49 faiz oranı sağlar. Banka bunun yanında 36 ay vade ve ödeme erteleme fırsatı sunar. Bankanın açıkladığı faiz oranı 50.000 TL'ye kadar olan krediler için geçerli.

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ KREDİ

İş Bankası resmi sitesinden yayımladığı bir ilan ile alıcılarına borç transferi kredisi sağladığını duyuru etti. Bankanın aktüel lüzum kredisi faiz oranlarına yakın oranlarla kredi sağlayan İş Bankası, avantajı ödeme sürecinde sunuyor. Alıcılar ne kadar ücret alıyorlarsa yada sabit kazançları yoksa ödeme tasarılarını kendi kazanç vaziyetlerine göre tanımlayacaklar. Bunun yanında alıcılar,

İş Bankası borç transferi kredisini şu dönemde kullanıp ödemelerini Mayıs ayında yapmaya başlayabilirler. Ödeme erteleme fırsatı borç transferi kredisinde oldukça büyük kolaylık sağlıyor.

İş Bankası'nın borç transferi kredisi müşterilere aylık yüzde 1.50 faiz oranı sunulurken kredi ödemeleri ise 36 ay vade ile yapılıyor. Başvurular 50 bin TL'ye kadar olan krediler için elektronik kanallar üzerinden yapılacak.

İhtiyaç Kredisi Yapılandırma Kredisi Veren Bankalar

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İş Bankası, Garanti BBVA, Denizbank, İNG Bank, QNB Finansbank, Yapı kredi Bankası ve Aktif Bank

Garanti BBVA, Denizbank, İNG Bank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı kredi Bankası ve Aktif Bank kredi kartı borçlarını yapılandırabilir. Bu bankaların dışında Akbank'ta müşterilerine 1 sene vadeli 20.00 TL limitli kredi kartı borçları adına yapılandırma kredisi veriyor.

BORÇ KAPATMA VEYA TRANSFER KREDİSİ İÇİN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Borç kapatma kredisi almak isteyenler yukarıda belirtilen bankalara giderek başvuru yapabilirler. Bu bankaların genel olarak aradığı şartlar borçlarla ilgili yasal takibin olmamasıdır. Banka borçlarınız yüzünden herhangi bir yasal sürecin başlatılmamış olması gerekmektedir.

Ayrıca bu bankalar sizden gelir belgesi de istemektedir. Gelir belgesi ile birlikte ve yasal süreç içerisinde değilseniz borç kapatma kredisine başvuru yapabilirsiniz. Borç kapatma kredisinin taksitleri gelir belgenize göre düzenlenir ve maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde hesaplanır.

İpotekli bir şekilde de borç kapatma kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen bankaların şubelerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Borç kapatma kredisi başvurunuz onaylandığı zaman diğer bankalar üzerinde bulunan borçlarınızın tamamı kapatılacaktır.

Hem maddi açıdan hem manevi açıdan rahatlamak için borç kapatma kredisi verileceği bazı bankalar tarafından açıklandı.

Bu kredi ile tek bir banka üzerine borçlanacak ve borcunuzu tek bir bankaya belirlenen bir gün içerisinde ödeyebileceksiniz. Her ay farklı bankalara farklı günler içerisinde para yatırmak sizi yorabilir.

Hesabınızı yapmakta zorlayabilir ve ekonomik açıdan düşüşe geçmenize neden olabilir. Bu nedenle borç kapatma kredisi alarak borcunuzu bir bankanın altında toplayarak daha rahat hesap kitap tutabilirsiniz.

KREDİ KARTI BORCU TAKSİTLENDİRME NASIL YAPILIR?

Kredi borcunu taksitlendirme işleminin yapılışı, ilgili bankaya başvurma şeklinde olmaktadır. Borcun mevcut olduğu bankanın dönemsel kampanyaları takip edilerek ya da direkt olarak banka ile görüşülerek kredi kartı borcu yapılandırma işlemi gerçekleştirilebilir.

Bankalar, kendi kredi kartlarının borç yapılandırması konusunda, birbirinden farklı uygulamalara gidebilmektedir.

Bu uygulamalar, teminat isteme, taksitlendirme, faiz oranlarını değiştirme şeklinde olabilmektedir. Ancak bankaların ortak özelliği,gelir durumunu temel ölçüt kabul etmeleridir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.