Künye

Künye  

Genel Müdür

Ayça Balı

Genel Müdür Yardımcısı

Elif Akgün

Sorumlu kişi

Eymen Engin

Haber Editörleri / News Editors

Ege Taş

Lale Genç

Rıza Ay

Doğan Akbaş

Telif

turkeysondakika@gmail.com

Hukuk Danışmanı

Kariyer Hukuk Danışmanı

Av. Merve Güner

Adres

Gaziosmanpaşa/İstanbul

Son Dakika Turkey sitesinde yayınlanmış tüm haber ve yazılar, fotoğraflar için telif hakkı bulunmaktadır. Kuruluştan izinsiz olarak kaynak gösterilemez.

Yasal Uyarı: sondakikaturkey.com/ tüm hakları gizlidir ve görsel, yazılı olarak tasarlanmış paylaşımların tamamı için telif hakkı sitenin kendisine aittir. Yayınlanan her türlü paylaşımlar 5846 no'lu telif hakları kanuna göre korunmaktadır. Ses, yazı, resim ve video içeriklerini çoğaltılması ya da başka bir yayın organı ile paylaşılması suç olacaktır.

Gizlilik İlkesi

Gizlilik ilkesi ile ilgili bilgilendirme içeriği oluşturulmuştur. sondakikaturkey.com adres üzerinde yapılacak yorumlar, kişisel bilgileriniz gizlilik ilkelerine uygun olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler ile yapılan yorum ve kayıt işlemleri ile beraber gönderilecek bildirim ve iletileri de kullanılmaktadır. Yasal bir zorunluluk bulunmadığı durumlarda bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. sondakikaturkey.com sitesi üzerinde yer alan harici linkler ayrı bir sayfada açılmaktadır ve yönlendirilen sayfalar ile sondakikaturkey.com yasal bir sorumluluk taşımamaktadır. Ziyaretçilerin yönlendirilen sayfalardaki diğer politikaları gözden geçirmeleri ve sayfanın gizlilik kurallarını incelemeleri gerekmektedir.

Son basın, meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Web adresinde şikayet, görüş ve önerileriniz için iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

 

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on haberkusagi.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on sondakikaturkey.com are opened on a new page. Sondakikaturkey.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.