1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Emeklilere müjde üstüne müjde Maaşlara ek 1800 TL ödeme yapılacak! 1.800 TL Promosyon Banka Detayları
Emeklilere müjde üstüne müjde Maaşlara ek 1800 TL ödeme yapılacak! 1.800 TL Promosyon Banka Detayları

Emeklilere müjde üstüne müjde Maaşlara ek 1800 TL ödeme yapılacak! 1.800 TL Promosyon Banka Detayları

Emekli yurttaşları ilgilendiren önemli duyuru yapıldı. Başvuru yapan yüzbinlerce emekliye bir defaya mahsus para verilecek. TEB, web sitesi üzerinden emekli promosyon ödemesine ilişkin duyuru yaptı. Yapılan açıklamada, maaşını TEB’e taşıyan emekliye 1800 TL’ye varan promosyon verileceği belirtildi.

A+A-

Emekli yurttaşları ilgilendiren önemli duyuru yapıldı. Başvuru yapan yüzbinlerce emekliye bir defaya mahsus para verilecek. TEB,  web sitesi üzerinden emekli promosyon ödemesine ilişkin duyuru yaptı. Yapılan açıklamada, maaşını TEB’e taşıyan emeklilere 1800 TL’ye varan promosyon verileceği belirtildi.

1.800 TL’ye Varan Promosyon Kampanya Detayları:
Kampanya 08.10.2021 tarihi itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsamaktadır.

Emekli müşterilerimizin kampanya dönemi içerisinde 36 aylık emekli taahhütnamesi vermeleri ve Bankamızda en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulundurmaları gerekiyor.

Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı şekilde aşağıda belirtilen tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.

Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar müşterilerimizin emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt etmelerine karşılık ödenecek promosyon tutarlarını, “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar ise müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süreleri boyunca Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Talimatı bulundurmalarına karşılık ödenecek promosyon tutarlarını göstermektedir.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatları için geçerli olup verilen ürün ve/ya da taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Talimat adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır.

Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler.

TEB Emekli dünyasının avantajlarından faydalanmak ve 1.800 TL’ye varan nakit promosyon fırsatını kaçırmamak için TEB Şubeleri ile iletişime geçebilir ya da Cepteteb Mobil/Bireysel İnternet Şubemizden emekli maaş taahhütnamesini ve Kampanya ek taahhütnamesini dijital olarak onaylayabilirsiniz.

Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını bankamıza taşımaları gerekiyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.