1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Emeklilik maaşını o bankadan alan herkes dikkat! Aylık 25 TL ödeme yapacaksınız İşte Tüm koşullar!
Emeklilik maaşını o bankadan alan herkes dikkat! Aylık 25 TL ödeme yapacaksınız İşte Tüm koşullar!

Emeklilik maaşını o bankadan alan herkes dikkat! Aylık 25 TL ödeme yapacaksınız İşte Tüm koşullar!

Ziraat Bankası, emekli müşterilerine özel başlatığı kampanyasını açıkladı. Ziraat Bankası, emeklilerin katılabileceği Türk Telekom kampanyasının detaylarını duyurdu. Buna göre, emeklilik maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alanlar Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırs

A+A-

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler kimliğiyle Türk Telekom bayisine başvurabilir. Ziraat Bankası müşterisi olunduğuna dair kontrollerin yapılmasının ardından size özel tarifeden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

​​Kampanya Koşulları:

Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden yararlanabilmek için Ziraat Emekli tarifesinden faydalanan ve Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerin söz konusu hatlarından ZIRAAT boşluk T.C. Kimlik Numarası’nı yazıp Türk Telekom’a ait 5555’e SMS göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekiyor.

Ziraat Emekli tarifesi kapsamında yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulacaktır. Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yolu ile gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 40 TL, Türk Telekom faturalı tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 54 TL’dir. Kampanya kapsamında aylık sabit tarife ücretleri üzerinden aylık 15 TL indirim uygulanacaktır.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasız Türk Telekom tarifelerinden geçiş yolu ile Ziraat Emekli tarifesine gelen müşteriler, SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığı ile 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda Ziraat Emekli tarifesi için 25 TL’den ücretlendirilecektir. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine gelen müşterilerin ise 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Ziraat Emekli tarifesi için 39 TL’den ücretlendirilecektir.

Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yolu ile kayıt yapan ve 12 ay boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli faturalı mobil tarifesinde kalmayı taahhüt veren Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan TC kimlik numaraları ile kayıt yapan aboneler tarifeden 25,50 TL’den yararlanacaktır.

Tarifeye 21.10.2021 tarihinden önce Türk Telekom faturalı hatlarından geçiş yolu ile kayıt yapan ve 12 ay boyunca Türk Telekom Ziraat Emekli faturalı mobil tarifesinde kalmak için taahhüt veren Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan TC kimlik numaraları ile kayıt yapan aboneler tarifeden 39,78 TL’den yararlanacaktır.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan aynı T.C. Kimlik numarası yeni hat tesisiyle Türk Telekom’a numara taşıyarak ya da Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’ndan faydalanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’na katılan müşterilerimiz, 12 ay boyunca ilgili faturalı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermiş olurlar.

Hattın iptal olması ya da abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde kampanya kapsamında sunulmakta olan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

Kampanyaya dahil olmayı isteyen müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekiyor. 12. Ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası’ndan alıyor olması durumunda kampanya devam edecektir.

Kampanya kapsamında belirtilen tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom tarafından sunulan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olan Türk Telekom dışında diğer bir operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin tamamı, bitmediyse tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı oranında kampanya indirimi yansıtılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.