1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. İŞKUR'dan müjde İlkokul ve lise mezunu personel alımı yapılacak! Başvurular başladı Hemen Başvuru Yapın!
İŞKUR'dan müjde İlkokul ve lise mezunu personel alımı yapılacak! Başvurular başladı Hemen Başvuru Yapın!

İŞKUR'dan müjde İlkokul ve lise mezunu personel alımı yapılacak! Başvurular başladı Hemen Başvuru Yapın!

Kızılay en az ilkokul mezunu ve lise mezunu olan adaylar içinden kurum, Araç Sevkiyat Personeli, Operasyon Uzmanı istidamı sağlayacak. Kızılay Araç Sevkiyat Personeli, Operasyon Uzmanı alımı müracaatlar resmi kariyer sayfası üzerinden alım yapılmaya başladı.

A+A-

Kızılay en az ilkokul mezunu ve lise mezunu adaylar içinden kurum, Araç Sevkiyat Personeli, Operasyon Uzmanı istidamı sağlayacak. Kızılay Araç Sevkiyat Personeli, Operasyon Uzmanı alımı müracaatlar resmi kariyer sayfası üzerinden alınmaya başladı. Adaylar 31 Ocak 2022 saat 18.00'e kadar müracaatlarını online olarak yapabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kızılay iki ayrı ilan ile müracaat koşullarını açıkladı. İşte şartlar;

ARAÇ SEVKİYAT PERSONELİ BAŞVURU ŞARTLARI

En az İlköğretim tercihen Lise mezunu, B, C ve CE Sınıfı ehliyetine sahip, SRC 2-4 ve Psiko-teknik belgelerine sahip, En az 2 yıl deneyimli, Trafik kurallarına her durumda uyabilecek, Karayolları ilgili yasal düzenlemeler bilgisi ve karayolları güzergâh bilgisine sahip, Etkili iletişim sahip, Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi, etkili iletişim, proaktiflik, paydaş memnuniyeti ve gelişim odaklı, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf.

OPERASYON UZMANI BAŞVURU ŞARTLARI

Lisans mezuniyeti, (İİBF, Mühendislik, Lojistik Yönetimi bölümleri) Tercihen Lojistik, Endüstri, Çevre, Tekstil mühendisliği mezunu, Kara, Deniz, Demiryolu ve Havayolu Taşımacılık, İhracat ve Gümrük Mevzuat Bilgisi olan, Tedarik Zinciri Yönetimi, Depo Yönetimi, Atık Yönetmeliği mevzuat bilgisi olan, ERP(SAP) kullanım deneyimi olan, iyi seviyede MS Office programları bilgisi olan, Filo Yönetimi Bilgisine sahip, Planlama organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım Çalışmasına Yatkın ve etkili iletişim yeteneğine sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Projenin devam ettiği ve planlanan yeni illerde görevlendirmeye açık, B sınıfı sürücü sertifikasına sahip aktif araç kullanabilen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.