1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Milyonlarca SGK SSK ve Bağ-Kur emeklilerine müjde! 1500 TL ek ödeme hesaplara yatırılacak! Başvuran Bütün emekliler anında ATM'den paralarını alabilecek...
Milyonlarca SGK SSK ve Bağ-Kur emeklilerine müjde! 1500 TL ek ödeme hesaplara yatırılacak! Başvuran Bütün emekliler anında ATM'den paralarını alabilecek...

Milyonlarca SGK SSK ve Bağ-Kur emeklilerine müjde! 1500 TL ek ödeme hesaplara yatırılacak! Başvuran Bütün emekliler anında ATM'den paralarını alabilecek...

Garanti Bankası kampanyayı duyurdu. Garanti Bankası resmi internet sitesinden yapmış olduğu duyuruda, Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alanlara; 1.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunduğunu açıkladı. Garanti Bankası resmi internet sayfasından yapılan duyuruda, “Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBV

A+A-

Garanti Bankası kampanyayı duyurdu. Garanti Bankası fotoğrafı internet sitesinden yapmış olduğu duyuruda, Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alanlara; 1.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunduğunu açıkladı. Garanti Bankası fotoğrafı internet sayfasından yapılan duyuruda, “Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve internet Bankacılığından, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir.

Garanti BBVA’lı emekliler şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA mobil ya da müşteri iletişim merkezi  maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabilecek” ifadeleri kullanıldı.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlediği koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır.

Garanti BBVA, 1.500 tl'ye kadar emekli maaşı alanlara 1000 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.250 lira,  2.500 lira ve üzerinde maaş alanlara ise 1.500 lira nakit promosyon ödemesi yapacak. 1.000’e yakın Garanti BBVA şubesinden ve 5.200’ ü aşkın Garanti BBVA ATM’sinden emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, yalnızca nüfus cüzdanınızla size en yakın Garanti şubesine uğrayabilirsiniz.

Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesini imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.

Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir sebeple SGK tarafından gelir/aylık ödememin kesilmesi ya da herhangi bir nedenle gelir/aylığının farklı kuruma taşınması  durumunda; ya da müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi göz önüne alınarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edilecektir.

Kuruşu kuruşuna çekim için Paracardla işlem yapılmalı ve Garanti BBVA ATM’de Para Çekme Menüsünden “Bakiyenin tamamı” seçilmelidir. Bu uygulama, Garanti BBVA ATM’nin madeni para stokuyla sınırlıdır; yeterli madeni para olmaması durumunda ödeme gerçekleşmeyebilir.

Emekli maaşı dışındaki gelirler için belge istenebilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.